Baigiamosios dalies dalyviai

 



Nr. Vardas Pavardė Klasė Mokykla Užsiregistravo Dalyvauja

Druskininkų sav.

1 Julius Gvozdiovas 10 Druskininkų "Ryto" gimnazija Taip Taip

Ignalinos r. sav.

2 Andrius Gasiukevičius 7 Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija Taip Taip

Kauno m. sav.

3 Markas Aišparas 10 Kauno technologijos universiteto gimnazija Taip Taip
4 Benas Bagvilas 10 Kauno technologijos universiteto gimnazija Taip Taip
5 Aurimas Blažulionis 12 Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus Taip Taip
6 Martynas Budrevičius 9 Kauno technologijos universiteto gimnazija Taip Taip
7 Modestas Gujis 10 Kauno technologijos universiteto gimnazija Taip Taip
8 Tautvydas Jasiūnas 12 Kauno technologijos universiteto gimnazija Taip Taip
9 Dovydas Kaunietis 12 Kauno technologijos universiteto gimnazija Taip Taip
10 Ignas Kiela 11 Kauno technologijos universiteto gimnazija Taip Taip
11 Justas Leimonas 11 Kauno technologijos universiteto gimnazija Taip Taip
12 Gediminas Lelešius 12 Kauno technologijos universiteto gimnazija Taip Taip
13 Dominykas Marma 11 Kauno technologijos universiteto gimnazija Taip Taip
14 Arentas Meinorius 11 Kauno technologijos universiteto gimnazija Taip Taip
15 Valentas Olikauskas 11 Kauno technologijos universiteto gimnazija Taip Taip
16 Dominykas Petkevičius 12 Kauno technologijos universiteto gimnazija Taip Taip
17 Joris Pevcevičius 9 Kauno technologijos universiteto gimnazija Taip Taip
18 Rokas Urbonas 11 Kauno technologijos universiteto gimnazija Taip Taip

Kėdainių r. sav.

19 Nedas Bolevičius 8 Kėdainių "Ryto" progimnazija Taip Taip

Klaipėdos m. sav.

20 Vladislav Budiak 10 Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazija Taip Taip
21 Martynas Cibulskis 12 Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazija Taip Taip
22 Augustinas Jučas 9 Klaipėdos licėjus Taip Taip
23 Liudas Kasperavičius 10 Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazija Taip Taip
24 Tautvydas Kuklys 8 Klaipėdos "Versmės" progimnazija Taip Taip
25 Lukas Ostrovskis 11 Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazija Taip Taip
26 Dovydas Vadišius 10 Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazija Taip Taip
27 Tomas Žadvydas 8 Klaipėdos licėjus Taip Taip

Klaipėdos r. sav.

28 Eidenis Kasperavičius 11 Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija Taip Taip

Marijampolės sav.

29 Armandas Leonavičius 9 Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija Taip Taip
30 Airidas Leonavičius 9 Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija Taip Taip
31 Lukas Rimavičius 12 Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija Taip Taip

Mažeikių r. sav.

32 Benas Budrys 11 Mažeikių Gabijos gimnazija Taip Taip
33 Justas Kaminskas 10 Mažeikių Gabijos gimnazija Taip Taip

Panevėžio m. sav.

34 Matas Rožėnas 9 Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija Taip Taip

Šiaulių m. sav.

35 Robertas Norkus 12 Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija Taip Taip

Širvintų r. sav.

36 Rokas Braidokas 7 Širvintų "Atžalyno" progimnazija Taip Taip

Vilniaus m. sav.

37 Liron Blank 7 Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija Taip Taip
38 Juozapas Ivanauskas 11 Vilniaus jėzuitų gimnazija Taip Taip
39 Aldas Lenkšas 9 Vilniaus licėjus Taip Taip
40 Laurynas Notrumas 12 Vilniaus licėjus Taip Taip
41 Džiugas Ramonas 12 Vilniaus licėjus Taip Taip
42 Povilas Šaučiuvienas 9 Vilniaus licėjus Taip Taip
43 Martynas Sinkievič 12 Vilniaus licėjus Taip Taip
44 Per Magnus Skullerud 10 Vilniaus Simono Daukanto gimnazija Taip Taip
45 Max Tirdatov 12 Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazija Taip Taip
46 Artiom Tretjakovas 10 Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazija Taip Taip
47 Justas Želnia 12 Vilniaus licėjus Taip Taip
48 Kamilė Žemgulytė 9 Vilniaus licėjus Taip Taip

Visagino sav.

49 Aleksej Chvorych 9 Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras Taip Taip

Zarasų r. sav.

50 Audrius Mardosas 11 Zarasų "Ąžuolo" gimnazija Taip Taip

Kalendorius

Balandis 2019

Pir Ant Tre Ket Pen Šeš Sek
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
Ketvirtadienis, balandžio 18 d.

BOI


BOI


IOI


IOI

IOI'2016