Kokiomis programavimo kalbomis galima programuoti?

Klausimas. Kokiomis programavimo kalbomis leidžiama programuoti mokyklos, miesto/rajono etapuose?

Atsakymas. Programavimo kalbas mokyklos etape parenka mokyklos etapo vertinimo komisija, o miesto/rajono etape – miesto/rajono etapo vertinimo komisija. Jei nežinote kuo bus leidžiama programuoti – kreipkitės į informatikos mokytoją.

Atkreipiame dėmesį, kad varžybų šiuo metu sistema palaiko tris kalbas: Paskalio, C ir C++.  Tad jei ruošitės olimpiadai naudodamiesi varžybų sistemoje esančiomis treniruotėmis, turėsite rinktis tik iš šių kalbų.

Ar galima keisti mokyklos/miesto etapo datą?

Klausimas. Ar galima keisti mokyklos/miesto etapo datą arba laiką?

Atsakymas. Galima keisti mokyklos/miesto etapo datą ir laiką. Sprendimą kada vykyti mokyklos/miesto olimpiados etapą priima šių etapų organizatoriai: Mokyklos vertinimo ir organizavimo komisija (mokyklos etapui) arba Miesto(rajono) vertinimo ir organizavimo komisija (miesto etapui).

Atkreipiame dėmesį, kad paankstinus mokyklos/miesto etapo datą ar laiką negalima naudoti LMIO Respublikinės vertinimo komisijos parengtų užduočių. Turi būti parengtos ir naudojamos kitos užduotys.

Ar privaloma naudoti varžybų sistemą?

Klausimas. Ar mokyklos (miesto/rajono) etapo metu privaloma naudoti varžybų sistemą?

Atsakymas. LMIO techninis komitetas olimpiados metu užtikrina, kad varžybų sistema veiktų su mokyklos/miesto (rajono) etapo uždaviniais ir norintys galėtų ja pasinaudoti oficialiam olimpiados vykdymui.

Ar naudoti sistemą oficialiam mokyklos/miesto (rajono) etapo vykdymui sprendžia šių etapų organizatoriai: mokyklos vertinimo komisija (mokyklos etapui) bei miesto(rajono) vertinimo komisija (miesto etapui).

Mokiniams siūlome kreiptis į informatikos mokytoją.

Kur rasti sprendimus?

Klausimas. Kur rasti ką tik pasibaigusios olimpiados (mokyklos ar miesto(rajono) etapo) sprendimus?

Atsakymas. Iš karto po olimpiados sprendimai įkeliami į šios svetainės naujienų skiltį.

Einamųjų mokslo metų olimpiados etapų užduotys, testai sprendimai saugomi šios svetainės einamųjų metų (pvz. 2016/2017 m.m.) atitinkamoje skiltyje. Nuorodas į ankstesnių metų užduotis rasite nuėję į šios svetainės meniu punktą Archyvas.

Kur sužinoti rezultatus?

Klausimas. Kur sužinoti mokyklos/miesto(rajono) etapo rezultatus?

Atsakymas. Mokyklos/miesto(rajono) etapo darbus vertina ir rezultatus patvirtina mokyklos/miesto(rajono) vertinimo komisijos. Tad jei norite sužinoti oficialius mokyklos/miesto(rajono) etapo rezultatus, pirmiausia kreipkitės į savo informatikos mokytoją.

Jeigu esate mokinys, olimpiados metu įkėlėte savo sprendimus į varžybų sistemą, ir norite sužinoti kaip Jūsų sprendimą įvertino varžybų sistema, tuomet prisijunkite prie varžybų sistemos po olimpiados ir pamatysite savo sprendimų įvertinimus.

Klausimas. Ar aš pakliuvau į miesto/rajono etapą?

Atsakymas. Mokyklos etapo darbus vertina ir rezultatus patvirtina mokyklos/miesto(rajono) vertinimo komisijos. Šios komisijos nusprendžia kurie mokiniai siunčiami į miesto/rajono etapą.

Jei norite sužinoti, ar pakliuvote į miesto/rajono etapą, kreipkitės į savo informatikos mokytoją.

Atkreipiame dėmesį, kad Respublikinei vertinimo komisijai nei mokyklos, nei miesto/rajono etapų dalyvių sąrašai nėra siunčiami. Todėl mes neturime jokių duomenų apie tai, ar konkretus mokinys yra kviečiamas į miesto/rajono etapą.