Klausimas. Kur rasti ankstesnių metų užduočių pavyzdžius?


Atsakymas. Ankstesnių metų užduotys bei jų sprendimai randami meniu Archyvas

Kokiomis programavimo kalbomis galima programuoti?

 

Klausimas. Kokiomis programavimo kalbomis leidžiama programuoti mokyklos, miesto/rajono etapuose?

 


Atsakymas. Programavimo kalbas mokyklos etape parenka mokyklos etapo vertinimo komisija, o miesto/rajono etape – miesto/rajono etapo vertinimo komisija. Jei nežinote kuo bus leidžiama programuoti – kreipkitės į informatikos mokytoją.

Atkreipiame dėmesį, kad jei olimpiadoje naudojama varžybų sistema, tokiu atveju leidžiamos programavimo kalbos yra C ir C++.  Tad jei ruošitės olimpiadai naudodamiesi varžybų sistemoje esančiomis treniruotėmis, turėsite rinktis tik iš šių kalbų.

Ar galima keisti mokyklos/miesto etapo datą?

 

Klausimas. Ar galima keisti mokyklos/miesto etapo datą arba laiką?

 


Atsakymas. Galima keisti mokyklos/miesto etapo datą ir laiką. Sprendimą kada vykyti mokyklos/miesto olimpiados etapą priima šių etapų organizatoriai: Mokyklos vertinimo ir organizavimo komisija (mokyklos etapui) arba Miesto(rajono) vertinimo ir organizavimo komisija (miesto etapui).

Atkreipiame dėmesį, kad paankstinus mokyklos/miesto etapo datą ar laiką negalima naudoti LMIO Šalies vertinimo komisijos parengtų užduočių. Turi būti parengtos ir naudojamos kitos užduotys. 

Ar privaloma naudoti varžybų sistemą?

 

Klausimas. Ar mokyklos (miesto/rajono) etapo metu privaloma naudoti varžybų sistemą?


Atsakymas. LMIO techninis komitetas olimpiados metu užtikrina, kad varžybų sistema veiktų su mokyklos/miesto (rajono) etapo uždaviniais ir norintys galėtų ja pasinaudoti oficialiam olimpiados vykdymui.  

Ar naudoti sistemą oficialiam mokyklos/miesto (rajono) etapo vykdymui sprendžia šių etapų organizatoriai: mokyklos vertinimo komisija (mokyklos etapui) bei miesto(rajono) vertinimo komisija (miesto etapui).

Jei esate mokinys(-ė) ir norite sužinoti ar olimpiados metu bus naudojama varžybų sistema, kreipkitės į informatikos mokytoją.

Kur rasti teisingus sprendimus?

 

Klausimas. Kur rasti ką tik pasibaigusios olimpiados (mokyklos ar miesto(rajono) etapo) teisingus sprendimus?


Atsakymas. Iš karto po olimpiados sprendimai įkeliami į šios svetainės naujienų skiltį. 

Einamųjų mokslo metų olimpiados etapų užduotys, testai sprendimai saugomi šios svetainės einamųjų metų (pvz. 2019/2020 m.m.) atitinkamoje skiltyje. Nuorodas į ankstesnių metų užduotis rasite nuėję į šios svetainės meniu punktą Archyvas.

Kur sužinoti rezultatus?

 

Klausimas. Kur sužinoti mokyklos/miesto(rajono) etapo rezultatus?


Atsakymas. Mokyklos/miesto(rajono) etapo darbus vertina ir rezultatus patvirtina mokyklos/miesto(rajono) vertinimo komisijos. Tad jei norite sužinoti oficialius mokyklos/miesto(rajono) etapo rezultatus, pirmiausia kreipkitės į savo informatikos mokytoją.

Jeigu esate mokinys, olimpiados metu įkėlėte savo sprendimus į varžybų sistemą, ir norite sužinoti kaip Jūsų sprendimą įvertino varžybų sistema, tuomet prisijunkite prie varžybų sistemos po olimpiados ir pamatysite savo sprendimų įvertinimus.

Kalendorius

Birželis 2024

Pir Ant Tre Ket Pen Šeš Sek
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
1 2 3 4 5 6 7
Penktadienis, birželio 21 d.

BOI


BOI


IOI