Kur sužinoti rezultatus?

Klausimas. Kur sužinoti mokyklos/miesto(rajono) etapo rezultatus?

Atsakymas. Mokyklos/miesto(rajono) etapo darbus vertina ir rezultatus patvirtina mokyklos/miesto(rajono) vertinimo komisijos. Tad jei norite sužinoti oficialius mokyklos/miesto(rajono) etapo rezultatus, pirmiausia kreipkitės į savo informatikos mokytoją.

Jeigu esate mokinys, olimpiados metu įkėlėte savo sprendimus į varžybų sistemą, ir norite sužinoti kaip Jūsų sprendimą įvertino varžybų sistema, tuomet prisijunkite prie varžybų sistemos po olimpiados ir pamatysite savo sprendimų įvertinimus.

Atkreipiame dėmesį, kad varžybų sistema perjungiama į analizės režimą (t.y. kai galima matyti galutinius rezultatus) kai baigiami testuoti visi darbai. Dažniausiai tai įvyksta per valandą po olimpiados pabaigos, tačiau būna atvejų kai tai užtrunka ir ilgiau.

Visų dalyviais sistemoje užsiregistravusių mokyklos/miesto(rajono) etapo dalyvių, testavimo rezultatai paskelbiami viešai šioje svetainėje maždaug per valandą nuo testavimo pabaigos. Jei sistemoje registravotės svečio teisėmis, rezultatai nėra viešai skelbiami.

Dar kartą atkreipiame dėmesį, kad varžybų sistemos svetainėje skelbiami rezultatai nėra nei oficialūs, nei galutiniai mokyklos/miesto(rajono) olimpiados rezultatai. Juos turi patvirtinti mokyklos/miesto(rajono) vertinimo komisija, kuri remdamasi LMIO taisyklėmis pati nustato vertinimo kriterijus.

Tekstas: Koks miesto, kuriame vyko BOI'2014 metais, pavadinimas? (žr. logotipą šone) Jūsų vardas:

Ketvirtadienis, balandžio 25 d.