IOI`2002, Yong-In, Pietų Korėja

 

Lietuvos komanda


  Viktor Medvedev     Visagino „Atgimimo“ g., 12 kl.

     Vilius Naudžiūnas   Panevėžio J. Balčikonio g., 10 kl.

  Martynas Kriaučiūnas   Panevėžio J. Balčikonio g., 12 kl.

  Dainius Kunigauskas   Jonavos J. Ralio v. m., 10 kl.

IOI`2001, Tampere, Suomija

 

Lietuvos komanda


  Jurgis Pašukonis     Vilniaus licėjus, 12 kl.

     Martynas Kriaučiūnas   Panevėžio J. Balčikonio g., 11 kl.

  Antanas Kompanas   Vilniaus . Biržiškos g., 12 kl.

  Viktor Medvedev   Visagino „Atgimimo“ g., 11 kl.

IOI`2000, Pekinas, Kinija

 

Lietuvos komanda


  Jurgis Pašukonis     Vilniaus licėjus, 11 kl.

     Gediminas Lukšys   KTU g., 12 kl.

  Antanas Kompanas   Vilniaus M. Biržiškos g., 11 kl.

  Justas Janauskas   Vilniaus M. Biržiškos g., 10 kl

IOI`1999, Antalija-Belekas, Turkija

 

Lietuvos komanda


  Jurgis Pašukonis     Vilniaus licėjus, 10 kl.

     Remigijus Staniulis   KTU g., 12 kl.

  Antanas Kompanas   Vilniaus M. Biržiškos g., 10 kl.

  Justas Kranauskas   Vilniaus licėjus, 12 kl.

IOI`1998, Setúbal, Portugalija

 

Lietuvos komanda


  Marius Gedminas     Vilniaus 64-oji v. m., 12 kl.

     Remigijus Staniulis   KTU g., 11 kl.

  Gediminas Lukšys   KTU g., 10 kl.

  Justas Kranauskas   Vilniaus licėjus, 11 kl.

IOI`1997, Keiptaunas, Pietų Afrikos Respublika

 

Lietuvos komanda


  Marius Gedminas     Vilniaus 64-oji v. m., 11 kl

     Arūnas Miliūnas   Šilalės Dariaus ir Girėno v. m. 12 kl.

  Vaidas Gasiūnas   Panevėžio J. Balčikonio g., 12 kl.

  Remigijus Staniulis   KTU g., 10 kl.

IOI`1996, Veszprém, Vengrija

 

Lietuvos komanda


  Linas Medžiūnas     Vilniaus „Žemynos“ v. m., 12 kl.

     Vaidas Gasiūnas   Panevėžio J. Balčikonio g., 11 kl.

  Tomas Laurinavičius   Panevėžio J. Balčikonio g., 12 kl.

  Marius Gedminas   Vilniaus 64-oji v. m., 10 kl.

IOI`1995, Einhoven, Olandija

 

Lietuvos komanda


  Linas Medžiūnas     Vilniaus „Žemynos“ vid. m., 11 kl.

     Tomas Laurinavičius   Panevėžio J. Balčikonio g., 11 kl

  Vaidotas Urba   Vilniaus licėjus, 11 kl.

  Vaidas Gasiūnas   Panevėžio J. Balčikonio g., 10 kl
    Ieva Gatautytė   Elektrėnų „Versmės“ vid. m., 11 kl.

IOI`1994, Haninge, Švedija

 

Lietuvos komanda


  Gintautas Kučas     Vilniaus 18-oji vid. m., 12 kl.

     Tomas Sakalauskas   Vilniaus 40-oji vid. m., 12 kl.

  Linas Medžiūnas   Vilniaus „Žemynos“ vid. m., 10 kl

  Romualdas Dumčius   Kauno J. Jablonskio v. m., 12 kl.

IOI`1993, Mendoza, Argentina

 

Lietuvos komanda


  Marius Alaburda     KTU g., 12 kl.

     Valdas Ambraziūnas   Kauno 48-oji v. m., 12 kl.

  Romualdas Dumčius   Panevėžio J. Balčikonio g., 11 kl

  Giedrius Meinorius   KTU g., 12 kl.

Kalendorius

Kovas 2019

Pir Ant Tre Ket Pen Šeš Sek
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
Penktadienis, kovo 22 d.

Ateinantys renginiai

LMIO'2019 Šalies etapo baigiamoji dalis

2019-03-29 iki 04-01
Nemenčinės Gedimino gimnazija

BOI


BOI


IOI


IOI

IOI'2016