BOI`2009 Stokholmas, Švedija

 

Lietuvos komanda


  Gediminas Liktaras     KTU g., 12 kl.

     Martynas Budriūnas   Klaipėdos Vydūno v.m., 12 kl.

  Marijonas Petrauskas   KTU g, 10 kl.
    Adas Burkšaitis   Šakių raj. Lukšių V. Grybo v.m., 12 kl.
    Antanas Uršulis   Vilniaus licėjus, 11 kl.
    Rolandas Glotnis
  Klaipėdos Vytauto Didžiojo g, 11 kl.

BOI`2008 Gdynė, Lenkija

 

Lietuvos komanda


  Vytautas Gruslys     Vilniaus licėjus, 12 kl.

     Adas Burkšaitis   Šakių raj. Lukšių V. Grybo v.m., 11 kl.

  Andrius Aučinas   Vilniaus licėjus, 12 kl.
    Gediminas Liktaras   KTU g., 11 kl.
    Rimas Trumpa   Rokiškio „Romuvos“ g., 10 kl.
    Andrius Mitkus
  Kauno „Saulės“ g, 11 kl.

BOI`2007 Güstrow, Vokietija

 

Lietuvos komanda


  Kęstutis Česnavičius     KTU g., 12 kl.

     Vytautas Gruslys   Vilniaus licėjus, 11 kl.

  Gediminas Liktaras   KTU g, 10 kl.
  Vaiva Imbrasaitė   KTU g, 11 kl.
  Lukas Steiblys   KTU g., 11 kl.
    Andrius Aučinas
  Vilniaus licėjus, 11 kl.

BOI`2006 Heinola, Suomija

 

Lietuvos komanda


  Vytis Banaitis     KTU g., 12 kl.

     Vytautas Gruslys   Vilniaus licėjus, 10 kl.

  Daumilas Ardickas   Vilniaus licėjus, 12 kl.

  Andrius Aučinas   Vilniaus licėjus, 10 kl.

  Vaiva Imbrasaitė   KTU g., 10 kl.
    Adomas Paltanavičius
  Vilniaus licėjus, 12 kl.

BOI`2005 Pasvalys, Lietuva

 

I Lietuvos komanda


  Vytis Banaitis     KTU g., 11 kl.

     Vilius Visockas   Vilniaus licėjus, 11 kl.

  Daumilas Ardickas   Vilniaus licėjus, 11 kl.

  Adomas Paltanavičius   Vilniaus licėjus, 11 kl.

  Vytautas Stepanauskas   Vilniaus licėjus, 12 kl.
    Vidmantas Zemleris
  Pasvalio J. Vileišio g., 11 kl.
BOI`2004 Ventspilis, Latvija

 

Lietuvos komanda


  Ignas Budvytis     Vilniaus licėjus, 12 kl.

     Vilius Naudžiūnas   Panevėžio J. Balčikonio g., 12 kl.

  Linas Petrauskas   Vilniaus Jėzuitų g., 12 kl.

  Adomas Paltanavičius   Vilniaus licėjus, 10 kl.

  Marius Minkevičius   Pasvalio J. Vileišio g., 12 kl.
    Vidmantas Zemleris
  Pasvalio J. Vileišio g., 10 kl.
BOI`2003 Tartu, Estija

 

Lietuvos komanda


  Marius Minkevičius     Pasvalio J. Vileišio g., 11 kl.

     Andrejus Poznanskis   Vilniaus „Minties“ g., 12 kl.

  Gintautas Miliauskas   Vilniaus licėjus, 12 kl.

  Ignas Budvytis   Panevėžio J. Balčikonio g., 11 kl.

  Dainius Kunigauskas   Jonavos J. Ralio v.m., 11 kl.
    Linas Petrauskas
  Vilniaus Jėzuitų g., 11 kl.
    Indrius Kairys   Vilniaus licėjus, 11 kl.
BOI`2002 Vilnius, Lietuva

 

I Lietuvos komanda


  Vilius Naudžiūnas     Panevėžio J. Balčikonio g., 10 kl.

     Viktor Medvedev   Visagino „Atgimimo“ g., 12 kl.

  Martynas Kriaučiūnas   Panevėžio J. Balčikonio g., 12 kl.

  Kazys Sketrys   Telšių „Džiugo“ v.m., 11 kl.

  Donatas Kulvičius
  Vilniaus licėjus, 12 kl.
    Justas Janauskas
  Vilniaus M. Biržiškos g., 12 kl.
BOI`2001 Sopotas, Lenkija

 

Lietuvos komanda

  Viktor Medvedev
Visagino Atgimimo g., 11 kl

     Antanas Kompanas   Vilniaus M. Biržiškos g., 12 kl.

  Martynas Kriaučiūnas   Panevėžio J. Balčikonio g., 11 kl.

  Donatas Kulvičius   Vilniaus TGTM licėjus, 11 kl.

  Gintautas Miliauskas   Vilniaus TGTM licėjus, 10 kl.
    Justas Samuolis   Panevėžio J. Balčikonio g., 11 kl.
BOI`2000 Haninge, Švedija

 

Lietuvos komanda


  Jurgis Pašukonis     Vilniaus licėjus, 11 kl.

     Gediminas Lukšys   KTU g., 12 kl.

  Antanas Kompanas   Vilniaus M. Biržiškos g., 11 kl.

  Dalius Dobravolskas   Vilniaus licėjus, 11 kl.
    Gediminas Eglinskas   Vilniaus licėjus, 12 kl.
    Justas Janauskas    Vilniaus M. Biržiškos g., 10 kl.

Kalendorius

Spalis 2019

Pir Ant Tre Ket Pen Šeš Sek
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Pirmadienis, spalio 21 d.

BOI


BOI


IOI


IOI

IOI'2016