Miesto (rajono) etapas

 

Uždavinių sąlygos 2et-salygos.zip (2.68 MB)

Uždavinių testai 2et-testai.zip (496.04 KB)

Uždavinių sprendimai 2et-sprendimai.zip (2.31 MB)

Mokinių, per olimpiadą dirbusių su CMS, testavimo rezultatai 2et-rezultatai.ods (114.47 KB)

Komentarai

Naujas komentaras

Tekstas: Koks valstybės, kurioje vyks IOI'2016, pavadinimas? (žr. logotipą šone) Jūsų vardas:
Administratorius

Prieš 3401 dieną
Dar šiais metais - kai tik prasidės mokinių registracija į Respublikinio etapo atrankinę dalį.
Neregistruotas

Prieš 3401 dieną
kada bus 2014-2015m. skirtukas?
Administratorius

Prieš 3402 dienas
Viltautai, uždavinių sunkumą atrankiniame etape geriausiai galite įvertinti pasižiūrėjęs ankstesnių metų uždavinius. Pernai metų uždavinius galima rasti šiuoje svetainėje: „2013/2014 m.m.“ > „Uždaviniai“.
Administratorius

Prieš 3402 dienas
Apie kviečiamų į baigiamąją dalį aštuntokų skaičių. Jis nėra fiksuotas ir dėl konkretaus skaičiaus kasmet vertinimo komisija balsuoja. Apie atranką į finalą daugiau aprašyta šioje svetainėje: DUK > „Resp. etapo baig. dalis“ > „Kas kviečiamas į finalą?“

Nelabai aišku kokį kandidatų sąrašą minite klausime ir ką vadinate „kandidatu“. Kandidatų (t.y. resp. etapo atrankinės dalies dalyvių, kurie būtų kviečiami į finalą jei kas nors iš pakviestų atsisakytų) skaičius taip pat nėra numatytas iš anksto, jis patvirtinamas vertinimo komisijos kartu su kviečiamų į finalą mokinių sąrašu.
Neregistruotas

Prieš 3402 dienas
Atsiprašau už kausimo vieną dalį. Mokyklos ir rajono etapų rezultatus palaikiau tais pačiais rezultatais.
Neregistruotas

Prieš 3402 dienas
Laba diena,
Norėčiau paklausti, kodėl pasikeitė (sumažėjo balai) rezultatai, kuriuos mačiau sekmadienį ir pirmadienį. Ar tai jau galutiniai rezultatai?
Įdomu kiek aštuntokų galės dalyvauti respublikinio etapo baigiamojoje dalyje ir ar atrankinėje dalyje bus dar daugiau kandidatų nei matau sudarytame sąraše dabar? Ir ar atrankinėjė dalyje uždaviniai bus ženkliai sudėtingesni nei rajoniniame etape?
Administratorius

Prieš 3407 dienas
Tarp informatikų šis žodis pirmiausia asocijuojasi su 1993 m. sukurta minimalistine programavimo kalba, galinčia simuliuoti Tiuringo mašiną ir dėl įdomių dalykinių savybių iki šiol išlikusia ir žinoma. Tačiau sutinkame, kad apie tai nežinatiems, asociacijos yra kitokios. Atsiprašome. Turėsime tai omeny.

Pavadinimo nevertėme pirmiausia todėl, kad jokiose situacijose programavimo kalbų pavadinimai nėra verčiami. Pasak anglų k. specialistės kurios nuomonės buvo paklausta, tai viešai nevartotinas žodis, kurio prasmė yra „sunkiai suvokiamas“ ir pan. Jeigu būtume vertę pavadinimą, tai būtų buvusi „Sunkiai suvokiama programavimo kalba“ ar kažkas pan. Sutinkame su Jūsų pastaba, kad būtų buvę geriau tai padaryti.
Neregistruotas

Prieš 3407 dienas
Laba diena,
arba aš, arba kažkas kitas nemoka anglų kalbos. Kaip galima mokinių olimpiadoje duoti užduotį su tokiu pavadinimu. Gal organizatoriai galėtų tą teorinio uždavinio pavadinimą išversti į lietuvių kalbą? Ar mes ką nors ne taip suprantame
Administratorius

Prieš 3408 dienas
LMIO Nuostatų 16 punktas: Į respublikinio etapo atrankinę dalį kviečiami mokiniai, geriausiai pasirodę rajono (miesto) etape. Juos atrenka miesto (rajono) vertinimo komisija. Teisė iš karto (be atrankos) dalyvauti šioje dalyje suteikiama praėjusių metų Informatikos olimpiados I-III vietų laimėtojams.

Kas tai yra „mokiniai, geriausiai pasirodę rajono (miesto) etape“ kiekvieno miesto rajono (miesto) vertinimo komisija sprendžia savarankiškai. Todėl skirtingose savivaldybėse gali būti skirtingi atrankos į tolesnį etapą kriterijai.
Neregistruotas

Prieš 3408 dienas
Kokie kriterijai yra patekti į kitą etapą (tam tikras dalyvių skaičius, tašku kiekis)?
Administratorius

Prieš 3408 dienas
Nelabai aišku kas tai yra „atmintinė“ kurią minite savo klausime.

Bet kuriuo atveju kiekvieno Miesto (rajono) vertinimo komisija gali nustatyti savo vertinimo sistemą ir kriterijus. Dėl vertinimo kriterijų kreipkitės į savo informatikos mokytoją.
Neregistruotas

Prieš 3408 dienas
Norėčiau paklausti, ar taškai bus skaičiuojami tik iš sprendimų įkeltų į atmintinę, ar bus pažiūrėti ir geriausi sprendimai įkelti į sistemą?
Administratorius

Prieš 3409 dienas
Dėl patekimo į Resp. Etapo atrankinę dalį. Čia bus matomi mokinių sąrašai tik tada kai juos įkels Miesto (Rajono) vertinimo komisijos. Tą jos turi padaryti maždaug iki sausio vidurio.

Ar pakliuvote, turėtumėte sužinoti greičiau tiesiai klausdami savo mokytojo.
Neregistruotas

Prieš 3409 dienas
nu tai tiesiog pasiemi piestuka ir darai pagal tuos simbolius ir ziuri kas gaunasi, viskas paaiskinta ten
Neregistruotas

Prieš 3409 dienas
Kaip suprasti ta BrainFuck? :D
Administratorius

Prieš 3409 dienas
Jei kyla abejonių, tai rašykite kontaktiniu el. paštu ir nurodykite savo vartotojo vardą, uždavinį. Pasižiūrėsime ir atsakysime. Jums pačiam bus geriau, jei konkrečiai žinosite kur problema. Abstrakčiai nustatyti ar „kur nors“ nėra klaidos negalime.
Neregistruotas

Prieš 3409 dienas
Turi būti teisingi VISI vienos grupės atsakymai, kad gautum tuos grupės taškus. Kitaip 0 už tą grupę.
Neregistruotas

Prieš 3409 dienas
Kada bus aišku kas pateko į respublikinę atrankinę dalį? Ir ar tą pasakys mokytojas ar bus paskelbta šiame puslapyje?
Neregistruotas

Prieš 3409 dienas
Nuotaikos keistos del naujos zetonu sistemos, kaikuriuose zetonuose, net jeigu ir 4/5 testai teisingi tasku vistiek negauni.
Neregistruotas

Prieš 3409 dienas
hahaha pauliau nieko jau nepakeisi
Neregistruotas

Prieš 3409 dienas
Parašiau programą. Testuojant ją su viešais testais (pats susikūriau input ir output failus) atsakymas gaudavosi teisingas, tačiau įkėlus į sistemą iš visų testų, įskaitant viešuosius, kurie tikrai turi duoti teisingą išvestį, gavau 0 taškų. Visuose testuose rašoma, kad išvestis neteisinga. Ar tai negalėtų būti kokia nors klaida?
Neregistruotas

Prieš 3409 dienas
Kokios nuotaikos? :D Jaučiuosi per daug laiko praleidęs prie 1 :D
%title

%date2
%text

Kalendorius

Balandis 2024

Pir Ant Tre Ket Pen Šeš Sek
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
Antradienis, balandžio 16 d.

BOI


BOI


IOI