Kaip vykdyti olimpiadą su varžybų sistema?

 

Klausimas. Kaip naudoti varžybų sistemą mokyklos\miesto(rajono) etapo organizavimui?


Atsakymas. Jeigu sistema iki šiol nesinaudojote, būtinai prieš olimpiadą užsiregistruokite į Treniruotę (tai visą laiką sistemoje vykstančios varžybos) ir pabandykite įkelti į sistemą keletą uždavinių sprendimų. Tą patį padaryti pasiūlykite ir savo mokiniams. Jeigu iki olimpiados Jūs ar mokiniai to nesuspėjote padaryti, rekomenduojame olimpiados metu sistema nesinaudoti.  Priešingu atveju labai tikėtina ka jūs ir mokiniai sugaišite nemažą dalį olimpiados laiko kol išsiaiškinsite kaip naudotis sistema, kaip suprasti sistemos klaidų pranešimus.


Varžybų sistemoje nėra numatyta mokytojo paskyra, todėl siūlome sistemą naudotis vienu iš dviejų būdų. Jeigu Jūsų mokiniai susipažinę su sistema tuomet

  • Prasidedant olimpiadai mokiniai turėtų užsiregistruoti sistemoje nurodytu adresu.
  • Pasekite, kad mokiniai tinkamai užsiregistruotų (t.y. teisingai užpildytų visus reikiamus laukus - vardą, pavardę, mokyklą, klasę, el. paštą). 
  • Olimpiados metu mokiniai naudojasi varžybų sistema ir į ją įkelia savo sprendimus (Paskalio, C/C++ kalbomis)
  • Po olimpiados praėjus maždaug valandai varžybų sistemos svetainėje paskelbiami testavimo rezultatai

Jei Jūsų mokiniai nėra susipažinę su sistema arba nėra tiek pažengę, kad ja galėtų naudotis, sistemą darbų testavimui galite naudoti tokiu būdu:

  • Olimpiados metu sistemos nenaudoti
  • Po olimpiados kai sistema perjungiama į analizės režimą (vidutiniškai per valandą po olimpiados pabaigos) mokytojas užsiregistruoja varžybų sistemoje
  • Mokytojas pats pateikia sistemai mokinių sprendimus, panaudoja žetoną ir iš karto sistemoje mato kiek taškų sistema skiria už įkeltą programą
  • Tokiu būdu mokytojas gali pakoreguoti mokinio sprendimą prieš pateikdamas jį sistemai (pavyzdžiui, pakeisti įvedimą iš ekrano įvedimu iš failo.

Pasibaigus olimpiadai sistemą taip pat galite naudoti apeliacijoms ar neaiškioms situacijoms analizuoti.

Primename, kad sistemos pateikti testavimo rezultatai bendru atveju nėra oficialūs mokyklos/miesto(rajono) etapo rezultatai. Tik etapo vertinimo komisija patvirtina vertinimo kriterijus ir nusprendžia, kiek remtis varžybų sistemos pateiktais testavimo rezultatais.

Komentarai

Naujas komentaras

Tekstas: Koks miesto, kuriame vyko BOI'2014 metais, pavadinimas? (žr. logotipą šone) Jūsų vardas:

Komentarų nėra

%title

%date2
%text

Kalendorius

Balandis 2024

Pir Ant Tre Ket Pen Šeš Sek
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
Trečiadienis, balandžio 17 d.

BOI


BOI


IOI