BOI`2001 Sopotas, Lenkija

 

Lietuvos komanda

  Viktor Medvedev
Visagino Atgimimo g., 11 kl

     Antanas Kompanas   Vilniaus M. Biržiškos g., 12 kl.

  Martynas Kriaučiūnas   Panevėžio J. Balčikonio g., 11 kl.

  Donatas Kulvičius   Vilniaus TGTM licėjus, 11 kl.

  Gintautas Miliauskas   Vilniaus TGTM licėjus, 10 kl.
    Justas Samuolis   Panevėžio J. Balčikonio g., 11 kl.
BOI`2000 Haninge, Švedija

 

Lietuvos komanda


  Jurgis Pašukonis     Vilniaus licėjus, 11 kl.

     Gediminas Lukšys   KTU g., 12 kl.

  Antanas Kompanas   Vilniaus M. Biržiškos g., 11 kl.

  Dalius Dobravolskas   Vilniaus licėjus, 11 kl.
    Gediminas Eglinskas   Vilniaus licėjus, 12 kl.
    Justas Janauskas    Vilniaus M. Biržiškos g., 10 kl.

BOI`1999 Ryga, Latvija

 

Lietuvos komanda


  Gediminas Lukšys
    KTU g., 12 kl.

     Jurgis Pašukonis   Vilniaus licėjus, 10 kl.

  Antanas Kompanas   Vilniaus M. Biržiškos g., 10 kl.

  Mantas Lukoševičius   KTU g., 12 kl.
    Juozas Šalna   Vilniaus licėjus, 12 kl.
    Gediminas Paulauskas   KTU g., 12 kl.

BOI`1998 Tartu - Talinas, Estija

 

Lietuvos komanda


  Remigijus Staniulis
    KTU g., 12 kl.

     Marius Gedminas   Vilniaus 64 v.m., 12 kl.

  Justas Kranauskas   Vilniaus licėjus, 11 kl.

  Gediminas Lukšys   KTU g., 10 kl.
    Vidas Pažusis   Širvintų "Atžalyno" v.m., 11 kl.,
    Tadas Stumbrys   Panevėžio J. Balčikonio g., 12 kl
    Vaidas Balys   Panevėžio J. Balčikonio g., 12 kl
    Ignas Kukenys   Vilniaus licėjus, 11 kl.

BOI`1997 Vilnius, Lietuva

 

Lietuvos komanda

  Vaidas Gasiūnas
Panevėžio J. Balčikonio g., 10 kl.

     Marius Gedminas   Vilniaus 64 v.m., 11 kl.

  Arūnas Miliūnas   Šilalės Dariaus ir Girėno v.m. 12 kl.

  Tomas Kaulakys   Vilniaus M. Biržiškos v.m., 11 kl.

  Remigijus Staniulis   KTU g., 10 kl.
    Tomas Lamanauskas   Vilniaus licėjus, 12 kl.,
    Vidas Pažusis   Širvintų „Atžalyno“ v.m., 10 kl.
    Tomas Vitulskas   KTU g., 12 kl.
BOI`1996 Ryga, Latvija

 

Lietuvos Komanda 


     Vaidas Gasiūnas Panevėžio J. Balčikonio g. 11 kl.
  Linas Medžiūnas Vilniaus „Žemynos“ v. m., 12 kl.

  Arūnas Miliūnas
Šilalės Dariaus ir Girėno v. m. 11 kl.

  Mikas Grigaliūnas Panevėžio J. Balčikonio g. 12 kl.

  Tomas Laurinavičius Panevėžio J. Balčikonio g. 12 kl.

  Gintautas Kišonas Šilutės 4 v.m., 11 kl.

Kalendorius

Sausis 2019

Pir Ant Tre Ket Pen Šeš Sek
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Sekmadienis, sausio 20 d.

BOI


BOI


IOI


IOI

IOI'2016