Šalies etapo atrankinė dalis

• Apeliacijų pateikimo laikas baigėsi. Baigus svarstyti apeliacijas bus paskelbti galutiniai rezultatai bei kviečiamų į LMIO finalą sąrašas
  • Artimiausiu metu varžybų sistema bus sustabdyta, t.y. kurį laiką neveiks, o varžybos su vartotojų paskyromis bus perkeltos į VU MIF serverį. Įkelsime žinutę kai CMS su šio etapo uždaviniais vėl veiks.
  • CMS su šio etapo uždaviniais veikia adresu: http://olimp.mif.vu.lt/. Atkreipiame dėmesį, kad perkėlus į šį serverį buvo pakoreguoti vykdymo laikai.

Užduotys

Dalyvių rezultatai

• Galutiniai rezultatai (sutampa su preliminariais)lmio-2020-3e1-rezultatai.zip (167.18 KB)
  • Preliminarūs dalyvių rezultatai sutampa su rezultatais, kuriuos dalyvis mato varžybų sistemoje

• Varžybų sistema jau perjungta į peržiūros režimą, paskelbti testai. Dalyviai gali jungtis prie savo paskyrų, analizuoti savo sprendimus, testus.

• Jei nesuprantate, kodėl sprendimas neveikia, pirma pasitarkite su olimpiadai ruošusiu mokytoju(-a) ir kartu paieškokite klaidos

• Jei nesutinkate su vertinimu, kviečiame rašyti apeliaciją ir joje konkrečiai pagrįsti kodėl įvertinimas turėtų būti kitoks.
  • Apeliacijas siųskite kontaktiniu el. paštu (nurodytu šio puslapio apačioje) iki vasario 10 d. imtinai. Gavę apeliaciją per vieną dieną atsiųsime patvirtinimą, kad ją gavome

• Galutiniai atrankinio etapo rezultatai bei kviečiamų į Šalies etapo baigiamają dalį dalyvių sąrašai bus paskelbti po vasario 10 d.

Šalies etapo atrankinė dalis vyks 2020 m. vasario 4 d. nuo 9 iki 14 val.

Atsiprašome, kad skirtinguose dokumentuose buvo nurodyti olimpiados pradžios ir pabaigos skirtingi laikai.
Užregistruotiems olimpiados dalyviams ir vykdytojams bus išsiųstas patikslinimas į el. paštą.

Šioje svetainėje galite rasti užregistruotų mokinių sąrašą

Šalies etapo atrankinės dalies dalyviams skirta atmintinė: lmio-2019-2020m-3e1-Atmintine.pdf (180.09 KB)

Prieš 1519 dienas
Ar pamiršote rezultatus?

Prieš 1528 dienas
Kada bus paskelbti Galutiniai atrankinio etapo rezultatai bei kviečiamų į Šalies etapo baigiamają dalį dalyvių sąrašai?

Prieš 1533 dienas
O tai kur preliminarūs rezultatai?

Prieš 1535 dienas
Žinome, kad pradiniu momentu buvo nurodyta skirtingas pradžios laikas (vienur nuo 9 val., kitur - nuo 10 val.).

Todėl visiems (ne tik Vilniaus, visos Lietuvos) užsiregistravusiems mokiniams buvo išsiųsti pranešimai el. paštu nurodant tikrą olimpiados pradžios ir pabaigos laiką. Pranešimai buvo išsiųsti ir olimpiados vykdytojams.

Į olimpiadą vėliau atėjusius mokinius turėtų įleisti spręsti, o atsakingas mokytojas turėtų susisiekti kontaktiniu informatikos olimpiadų el. paštu.

Prieš 1535 dienas
Vilniuje nebuvo pranešta olimpiados dalyviams kad olimpiada prasidės devintą valandą. Mokyklai buvo pranešta kad prasidės dešimtą. Daug mokinių vėlavo ir turbūt nespės visko išspręsti. Ar į tai bus atsižvelgta vertinant mokinių darbus? Kaip ruošiamasi sprędti šią problemą?

Prieš 1542 dienas
10-ą valandą

Prieš 1543 dienas
Kurią valandą olimpiados pradžia?

Prieš 1545 dienas
Šalies etapo atrankinė dalis

Prieš 1545 dienas
Ką reiškia tas III - I?

Prieš 1556 dienas
Gal būt palikti tušti laukeliai - jei kažkurios klasės mokiniai nedalyvavo, reikia įrašyti 0.

Prieš 1556 dienas
Neleidžia užpildyti I ir II etapo statistinių duomenų (neaktyvus mygtukas "Išsaugoti")

Prieš 1556 dienas
Parašykite kontaktiniu el. paštu ir nurodykite mokinių pavardes.
Vykdytojas

Prieš 1557 dienas
Laba diena
Registruojant mokinius kai kurie mokiniai atsidūrė kaip baigę mokyklą. Kaip juos sugražint į sąrašą
Mažeikiai

Prieš 1563 dienas
Ačiū, ištaisyta.

Prieš 1563 dienas
Sakykit, o su datomis viskas gerai? Nes olimpiadų grafike nurodyta 2020 vasario 4 d. pirmas šalies etapas, o čia parašyta 2019 sausio 24.

Ketvirtadienis, balandžio 18 d.