Straipsnis nematomas paprastiems vartotojams

Tekstas: Koks valstybės, kurioje vyks IOI'2016, pavadinimas? (žr. logotipą šone) Jūsų vardas:

Prieš 3339 dienas
Dėl trijų kandidatų tai galima išspręsti šią problemą ir paimant 1 kandidatą, jeigu to prireiktų. Tereikia pažiūrėti į rajono ir mokyklos etapų rezultatus. Ir ten pamatysite, kad kandidatų pavardės ir surašytos pagal tai kaip jiems sekėsi prieš tai buvusiuose 2 etapuose. Trijų etapų taškų suma palankiausia vienam kandidatui.
Administratorius

Prieš 3340 dienų
Tokia situacija jeigu ji susiklostytų (kol niekas neatsisakė dalyvauti, ji yra tik teorinė) reikalauja pakankamai rimto sprendimo.
Tokiu atveju pirmiausia Vertinimo komisija kreiptųsi į Organizatorius dėl galimybės paimti visus tris (siekiant išlaikyti sąlygą, kad visi surinkę vienodą taškų skaičių imami arba visi neįmami).
Gavus Organizatorių atsakymą, žinant bendrą atsisakiusių skaičių bei papildomus mokinius pakliuvusius per dr. J. Kazicko konkursą (būna, kad taip patenka kandidatai), situacija būtų svarstoma vertinimo komisijoje.

Prieš 3340 dienų
Būtų puiku,jog atsakytumėte šį klausimą dėl vienuoliktokų kandidatų,neignoruoti,man labai įdomu pagal kokius kriterijus atrinksite kandidatą,jeigu jų taškų suma vienoda,o LMIO nuostatuose,parašyta,jog atrenkama pagal tai kas daugiau turi taškų.
Rašo 11-toko iš mūsų mokyklos kompetetingas pareigas užimantis asmuo.
Pasamprotausiu : Pagal ką jus atrinksite vienuoliktoką kandidatą? Pagal laiką? Atsitiktiniu būdu? Lauksiu išsamaus atsakymo.

Prieš 3340 dienų
tačiau yra trys vienuoliktokai kandidatai su tuo pačiu taškų skaičiumi :)
Administratorius

Prieš 3341 dieną
Šio klausimo Vertinimo komisija kol kas nesvarstė, nes pirmasis kandidatas turi vienu tašku daugiau nei antras ir trečias (nėra trijų kandidatų su vienodų taškų skaičiumi).
Atsisakius vykti vienam dešimtokui, būtų kviečiamas pirmasis kandidatas.

Prieš 3341 dieną
pagal tai kas daugiausiai sumokes

Prieš 3341 dieną
10kl. Yra 3 kandidatai,visu ju sumos vienodos.Pagal kokius kriterijus atrinksite,kokius kandidatus rinkti?

Antradienis, balandžio 16 d.